با ما در ارتباط باشید
02188740074

درباره ما

معرفی شرکت

شرکت پویندگان هوشمند پردازش مانا عرضه کننده محصولات و راهکارهای خانه هوشمند و همچنین فعال در زمینه خدمات نرم افزاری، شبکه، وب و اپلیکیشن های موبایل و همچنین ارائه ERP در سطوح مختلف می باشد.

ما روش‌ها و مدیریت استعداد خود را در طول ده سال در این صنعت برای حمایت از مأموریت واحد خود اصلاح کرده‌ایم. ما هر پروژه مشتری را با استفاده از دانش عمیق، رهبری کارآزموده و روش‌های آزموده‌شده، همانطور که در تعهد واضح ما به مشتریانمان بیان شده است، با موفقیت تکمیل خواهیم کرد.
ارزش‌های مانا

تاثیرگذاری : هر اقدامی که انجام می‌دهیم بر روی تأثیر متمرکز است. ما درک می کنیم که دستیابی به رضایت مشتری و نتایج استثنایی مستلزم کار هوشمندانه تر است.
همکاری: ما فکر می کنیم تنها راه موفقیت ما کار گروهی است. اگرچه هر یک از ما به تنهایی قوی هستیم، اما در کنار هم غیرقابل توقف هستیم.
نوآوری: ما رقبای بی امان در بازی بی پایان هستیم. ما مداخله گر هستیم و به مشتریان خود در ایجاد تمایز کمک می کنیم زیرا از پذیرش وضعیت موجود خودداری می کنیم.
مسئوليت‌پذیری: ما خودمان مسئول اعتماد، مالکیت و تعهد هستیم. ما در تلاش هستیم تا نکات مثبت و منفی را بهبود بخشیم و از هر دو درس بگیریم.
شفافیت : ما روابط مثبت و سازنده ای با شرکا، مشتریان و همکاران خود برقرار می کنیم. برای تقویت رشد سالم، ارتباطات باید باز و صادقانه باشد.

ماموریت

* فعالیت در عرصه های فناوری های پیشرفته و نوین. * ایجاد زنجیره خلق ارزش اقتصادی (از تامین و تولید مواد اولیه تا عرضه مستقیم به مشتری نهایی). * ایجاد بسترها و زمینه های رقابتی موثر (نام تجاری یا برند، قیمت مناسب و تنوع محصول). * گسترش قلمرو به سطح ملی، منطقه ای و جهانی. * مشارکت با شرکت های خارجی معتبر در حوزه فعالیت.

چشم انداز

سرآمد و نوآور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات.

منشور اخلاقی

ما کارکنان شرکت پویندگان هوشمند پردازش مانا بر این باوریم که خدمتگزار ملت و سهامداران در عرصه تولید و صنعت کشور می باشیم، ما اصول رفتاری و ارزش های اخلاقی زیر را باور داشته و برای تحقق و نهادینه شدن آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم نمود:

باور به فرهنگ دینی و اسلامی و پیروی از آن در گفتار و رفتار خود و در ارتباط با سهامداران شرکت، همکاران و ارباب رجوع با تأکید بر رعایت تقوا، عدالت، عزت و اعتدال.
پایبندی به ارزش های اخلاقی در ارتباطات فردی و سازمانی با توجه به سه اصل صمیمت ، صداقت و صراحت.

رعایت احترام، ادب و متانت نسبت به مراجعین، همکاران و پایبندی به فرهنگ نقد پذیری، پاسخگوئی، مسئولیت پذیری و اعتماد متقابل.
ما فعالیت در این عرصه را برای خلق تفاوت ها شروع کرده ایم.
سعی در ایجاد سازمانی داریم که کارکنان به حضور در آن افتخار نمایند.
پایبندی به فرهنگ کار و تلاش در عرصه اقتصاد و تولید و جلب رضایت مشتریان، ذینفعان و ارباب رجوع.
خلاقیت و نوآوری مورد اهتمام جدی ماست و رشد و توسعه پایدار شرکت را در تقویت خودباوری، نوآوری، خلاقیت و فراگیری دانش های نوین روز می دانیم.
مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری و تشریک مساعی در راستای تحقق اهداف شرکت و اجرای برنامه های آن.
رعایت و اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و پرهیز از هرگونه سوء استفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در تعاملات و ارتباطات کاری و حفظ اطلاعات و اسرار سازمانی.
التزام به اجرای صحیح و به موقع تعهدات و احساس مسئولیت و تعلق نسبت به حرفه و سازمان و ایجاد توازن بین منافع فردی و سازمانی با اولویت دهی به منافع سازمانی.
توجه به جایگاه شرکت و رعایت الزامات، ملاحظات، نقش‌ها و مسئولیت‌های قانونی در رابطه با کلیه عوامل ذیربط و ذینفعان شرکت.
ارتقاء و توسعه تجربه و دانش سازمانی به عنوان سرمایه شرکت و به اشتراک گذاشتن آن با همکاران، مشاوران و کلیه ذینفعان در چارچوب ضوابط شرکت‌ها.
ارزش نهادن به زمان و وقت شناسی در انجام فعالیت‌ها و تعهدات و پاس داشتن حقوق و وقت همکاران، مشتریان و ارباب رجوع.
رعایت نظم، انضباط و پیراستگی محیط کار و آراستگی پوشش ظاهری مطابق با فرهنگ اسلامی.
استفاده بهینه از منابع و امکانات شرکت و جلوگیری از اسراف و تبذیر با رعایت صرفه جویی خردمندانه و حذف تشریفات زائد